ثبت نام

 

خدماتی که ما ارائه می دهیم


ما بر این باور هستیم که با بکارگیری دانش مهندسی مواد بالک در کنار تجربیات صنعتی، شناخت صحیح نیاز مشتریان و در نتیجه مشکلات آنها، بهترین راه حل را در زمان و بودجه مناسب ارائه و حل مشکلات را تضمین می نماییم. همچنین با به اشتراک گذاشتن دانش مهندسی مواد بالک، به همه مهندسان، تکنسین ها و کارگران دخیل در صنعت مواد بالک کمک می نماییم تا درک بهتری از جریان و رفتار مواد داشته و کارخانه ها را هرچه کارآمدتر و سودمندتر اداره نمایند.

با ما تماس بگیرید

 

نمایندگیMIDECO

شرکت وتوس تنها نمایندگی رسمی شرکت استرالیاییMIDECO تولید کننده دریچه های کنترل غبار همچنین اتاقک های غبار زدای لباس

اطلاعات بیشتر

 

قیف غبارنشان

شرکت وتوس اولین تولید کننده قیف غبارنشان در ایران می باشد.  این قیف ها جایگزین شوت تلسکوپی با ظرفیت های مختلف برای مواد دانه ریز با توجه به نوع فعالیت ها ساخته می شود .

اطلاعات بیشتر

نمایندگی شرکت GULF

شرکت وتوس نمایندگی رسمی شرکت گلف استرالیا می باشد. این شرکت با بهره گیری از علم و تکنولوژی بروز، سیستم های انتقال مواد مانند شوت ها را دوباره مهندسی کند و با ارائه راه حل های مختلف میزان ظرفیت تولید محصول یک کارخانه را به حداکثر برساند .

اطلاعات بیشتر

سرند و فیدر ارتعاشی

طراحی و ساخت انواع سرند ها و فیدر های ارتعاشی مطابق با نیاز های شما با بکار گیری نرم افزار های طراحی و تحلیل و شبیه سازی جریان مواد .

اطلاعات بیشتر

 

>

طراحی و مهندسی

تجهیزات انتقال، تغذیه، فرآوری، نگهداری و کنترل غبار مواد بالک مطابق با نیازهای شما طراح می شود.

اطلاعات بیشتر

نمایندگی شرکت HENNLICH

شرکت وتوس نماینده رسمی شرکت HENNLICH جمهوری چک با بیش از 20 سال سابقه در طراحی و ساخت انواع بگ فیلتر ها، شوت های تلسکوپی، فرونشاننده های غبار با مه و اسپری .

اطلاعات بیشتر

مشاوره و حل مسئله

مسائل صنعتی در زمینه مواد بالک و تجهیزات مربوطه را به روشهای علمی مورد بررسی قرار داده و با ارائه راهکارهای عملی تا برطرف شدن کامل مساله در کنار شما می مانیم.

اطلاعات بیشتر

 

آموزش

دوره های آموزشی این مجموعه با هدف آشنایی با مبانی علمی خواص، انتقال، تغذیه، نگهداری و کنترل غبار مواد بالک برگزار می گردد. این دوره ها قابل برگزاری در محل شرکت یا سازمان شما و به منظور افزایش دانش پرسنل می باشد. در ضمن در دوره های آموزشی به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل جاری کارخانه پرداخته می شود.

اطلاعات بیشتر