علمی پژوهشی
ثبت نام

برای حدود 20 سال کتابهای Foundations™ شرکت مهندسی مارتین به پرسنل شاغل در صنعت تدریس شده است تا نوارهای نقاله را تمیز و ایمن نگهدارند. در سال 2009، شرکت مهندسی مارتین ویرایش چهارم Foundations™ ، مرجع عملی برای کنترل تمیزتر، ایمن تر، سودمندتر غبار و مواد منتشر کرد. کتاب Foundations™ مشتمل بر 576 صفحه، یک مرجع معتبر در زمینه "چرایی" و "چگونگی" بهبود سودمندی کانوایر می باشد، و یک بحث مفصل روی مباحث و تکنیکهای بهبود عملکرد نوارهای نقاله ارائه می دهد.


این مرجع کلیدی برای کنترل مواد نشتی، شامل بیش از 600 عکس و تصویر رنگی به همراه جداول، محاسبات مهندسی، مباحث پیشرفته، مسائل نمونه، تحلیل برگشت سرمایه و مشخصات نوعی می شود.
کتاب Foundations™ برای مسائل واقعی انتقال مواد بالک راه حل ارائه می دهد. این ویرایش تاکید بیشتری روی ایمنی، کنترل غبار، عوامل انسانی در کنترل مواد نشتی و برگشت سرمایه سیستمهای بهبود دهنده انتقال مواد بالک دارد. همچنین ایده های جدیدی برای سیستمهای شستشوی، شوتهای انتقال کلاهک و چمچه، تحلیل عملکرد تمیزکن نوار و تلفیق علم مواد در کار با مواد بالک می باشد.


کتاب Foundations™ شامل اجزای پایه نوارنقاله ها تا محاسبه جریان هوا و تحلیل خواص مواد است. این کتاب خوانندگان را از مبانی عملکرد کانوایرها و اینکه مشکلات آنها از کجا می آید، به سمت نحوه جلوگیری از ریزش مواد، غبار و مواد برگشتی، روش اصلاح مسیریابی و چگونگی مهندسی یک سیستم شستشوی یک نوار نقاله می کشاند.

جهت دانلود رایگان کتاب به زبان انگلیسی به مسیر زیر مراجعه نمایید:

https://www.martin-eng.com/page/foundations-book

جهت دریافت رایگان فایل پی دی اف ترجمه کتاب به زبان فارسی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  

علی رضا راستی پیشه
0 # علی رضا راستی پیشه 1399-04-01 12:05
به نظر میرسد این کتاب بسیار ارزشمند در صنایع سیمان کاربرد فراوانی داشته باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید